Jak zwrócić zamówiony towar (Warunki i zasady odstąpienia od umowy):

1. Kupujący będącym Konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, może odstąpić od Umowy Sprzedaży bez podania przyczyny poprzez złożenie stosownego oświadczenia w terminie 14 dni od dnia odebrania zamówionego Produktu.

2. Chcąc skorzystać z prawa odstąpienia od umowy wystarczy poinformować o tym Sprzedawcę na adres email: pomoc@ebiton24.com.

3. Konsument może sformułować oświadczenie samodzielnie bądź skorzystać ze wzoru oświadczenia
o odstąpieniu od umowy (formularz zwrotu) załączonego do zamówienia Klienta co przyspieszy obsługę zwrotu.

4. Firma nie przyjmuje zwrotów wysłanych "za pobraniem".

5. Sprzedawca niezwłocznie po otrzymaniu oświadczenia o odstąpieniu od Umowy Sprzedaży złożonego przez Konsumenta prześle na wskazany adres poczty elektronicznej Konsumenta potwierdzenie otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

6. Zwrot zakupionych produktów powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia złożenia przez Konsumenta oświadczenia o odstąpieniu od Umowy Sprzedaży. Zakupiony Produkt należy zwrócić na adres Sprzedawcy. Konsument ponosi koszty zwrotu zakupionych produktów.

7. Zwracany Produkt nie może nosić śladów użytkowania oraz powinien zostać odesłany wraz z wypełnionym oświadczeniem odstąpienia od Umowy Sprzedaży (formularzem zwrotu).

8. W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedaży, jest ona uważana za niezawartą.

9. Sprzedawca niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Konsumenta o odstąpieniu od umowy zwróci Konsumentowi dokonane przez niego płatności.

10. Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Konsument, chyba, że Konsument wyrazi zgodę na inny sposób zwrotu, przy czym sposób ten nie będzie się wiązał dla Konsumenta z żadnym kosztem. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Konsumenta do chwili otrzymania rzeczy z powrotem lub dostarczenia przez Konsumenta dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej, chyba że Sprzedawca zaproponował, że sam odbierze produkt od Konsumenta.

11. Jeżeli Konsument wybrał sposób dostarczenia produktów inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu Konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

12. Niektóre produkty nie są objęte prawem odstąpienia od umowy bez podania przyczyny (możliwością zwrotu). Dotyczy to między innymi następujących produktów: - produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, których po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu, - nagrania dźwiękowe lub wizualne oraz programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; - produkty, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami.

13. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości kupionego produktu, jeżeli korzystał z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia jego charakteru, cech i funkcjonowania. W takim wypadku Sprzedawca zwróci odpowiednio pomniejszoną kwotę zwrotu za zakupiony przez produkt.

Producenci

4 BabyADAMADAB. Toysb.boxBaby DanBaby Shower GloveBabyBjörnBabyCupBabymoovBabyonoBaby's OnlyBambinoBamboomBeabaBebe-JouBIBI SwissBO JungleBoboliBoonBrother MaxBrumeeBubble&CoCanpol BabiesChiccoDear EcoDifraxDOIDY CUPDr Brown'sDRINK IN THE BOXEarth Friendly BabyEco VikingeKoalaEmoliumEZPZFabric FlavoursFill'n SqueezeFlowFranck & FischerGro CompanyHAPE HerobilityHuggeei love milkiiamoIndigo JammInoviJack n' JillJanodJJ KIDSJolleinKalooKatarekKid OKiindeKorbellLa millouLansinohLassigLe PampuchLEGOLioneloLittle DutchLovelaLoviLullaLoveLUMAMAMMAMAJOOMama's FeetMatchstick MonkeyMedelaMeiya & AlvinMemiMimijumiMimosMinikOiOiMotherhoodMouthie MittenNattouNatursuttenNeobulleNivea BabyNUKOilatumOogaaOopsPampersPenatenPhilips AventPink No MorePinokioPlan ToysPlay&GoPlayon CrayonPoofiPULPPURAQuaranta SettimaneQuutRaZ babyRefloScoot and RidesigikidSilikonove coloroveSkip HopSleepeeSnibbsSplash AboutSportslineSpuniStevenSudocremTeddyKompanietTeepeeTEGUTiamoTommee TippeeTootinyTreflTwistshakeVTECHWaterWipesWheely BugWishbearWishboneyoomiZAZUZebra MeZiajaZombie Dash

Serwis korzysta z plików cookies. Więcej o plikach cookies

Zamknij